Ege Dijital e-ticaret web tasarım fiyatları için size bazı referanslar verebilir. Örneğin 100 ürüne kadar bir e-ticaret sitesi kurmak isterseniz bunun fiyatı 3 bin TL ile 5 bin TL arasında olabilir. e-ticaret sitenizin tasarımı için bir ücret ödemelisiniz, ayrıca e-ticaret sitenizde ürünlerin yüklenmesi ve açıklamalarının yazılması için de bir çalışma yapmanız gerekiyor. Bunun dışında e-ticaret siteniz için iyi bir hosting planı satın almalısınız. Sitenizin hızlı ve verimli çalışabilmesi için hostinginizin kalitesi ve web sitenizin yazılımının stabil olması çok önemlidir.

e-ticaret sitenizin başarılı olması için bir diğer önemli konu da ürün fotoğraf çekimidir. Ürünlerinizi oluştururken iyi bir ürün başlığı, iyi bir ürün açıklaması ve iyi bir ürün fotoğrafı hazırlamanız gerekir. Ayrıca websitenizin SEO ayarlarının da iyi yapılması şarttır. Hem ürün sayfalarında SEO yapılmalı hem de aktif bir blog sayfanız olmalıdır.

e- ticaret web sitesi fiyatları

Tüm bu hizmetleri göz önüne aldığımızda size başlangıçta 5 ila 10 bin TL arası bir maliyet çıkacağını söyleyebiliriz. Bu fiyat ürün açıklama ve fotoğraflarını içeriden mi dışarıdan mı çözeceğinize göre değişir.

Ayrıca e-ticaret sitenizin pazaryerlerine entegre edilmesi satışınızı artıracaktır. E-fatura kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

muğla e-ticaret yazılım şirketleri

Kurumumuz Muğla’da web tasarım ve e-ticaret sitesi hizmetleri vermektedir. Muğla’da e-ticaret sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimize destek olmaktayız. Ayrıca Muğla firmalarına pazaryerlerinde mağaza açmak konusunda destek olmaktayız.