kurumsal web sitesi fiyatları

Posted by egedijital
On January 28, 2021

ege dijital kurumsal web siteniz için uygun bir fiyat çıkarabilir. Kurumunuzun web sitesinin mobil uyumlu ve modern tasarımlı olması ve yazılımının güçlü olması gerekir. Bununla birlikte iyi bir hosting planı ile hızlı ve efektif çalışması çok önemlidir.

Kurumunuzun güvenli bir izlenim sağlaması için com.tr domain alabilirsiniz. Ayrıca SSL sertifikası olması şarttır. İyi bir domain, marka tescili, iyi bir sosyal medya yönetimi ve iyi bir web tasarım sizin rakipleriniz karşısında öne geçmenize yardımcı olur.

Kurumsal web siteleri için 3 bin TL ile 5 bin TL arası bir fiyat uygundur. Daha aşağısında iş yaptırmak sizi profesyonel yaşamınızda yorabilir. Çok yüksek fiyatlar da ihtiyaç fazlası maliyet yaratabilir. Önemli olan kurumunuzun web sitesinin modern ve içinize sinen bir tasarımda olması bu tasarımın hızlı ve stabil çalışması ve en önemlisi google tarafından doğru bir şekilde indekslenmesidir.

Web tasarımcınız site iyi bir kurumsal imaj, iyi bir yazılım, iyi bir SEO çalışması ve hızlı çalışan bir web sitesi vermelidir.

egedijital

Related Posts