Profesyonel web sitesi Fiyatları

Posted by egedijital
On January 28, 2021

Profesyonel web sitenizi Ege Dijital’e hazırlatabilirsiniz. Kurumsal web siteniz için responsive ve modern bir tasarım istiyorsanız bunun fiyatı 3 ila 5 bin TL arasında değişecektir. İyi bir müşteri deneyimi için web sitenizin hızlı çalışması ve iyi tasarlanmış olması gerekir.

Web sitenizin mobil uyumlu olması ve hızlı çalışması çok önemlidir. Bugün internet kullanıcılarının %80’i mobil cihazlar kullanıyor. web siteniz mobil deneyime uygun tasarlanmalıdır. Biz ege dijital müşterilerinin desktop ve mobil web sitelerini ayrı ayrı tasarlıyoruz. müşteriler mobilde mobile uygun bir tasarımla karşılaşırken masaüstü web sitesinde duruma uygun bir tasarımla karşılaşıyor. Web sitelerinin hızlı çalışması için görsel ve kod optimizasyonları yapıyoruz. Günümüzde insanlar bir web sitesinin açılma hızının 3 saniyeyi geçmemesini umuyor. Eğer uzun bekleme süresi varsa kapatabiliyor.

Web site tasarımınızda size iyi bir premium hosting planı da sunuyoruz. Web sitenizin optimize edilmiş mobil uyumlu kodları kaliteli bir sunucuda hızlı çalışır.

İnsanlar web sitelerini Google’da buluyor. Bu da sizin web sitenizin Google Seo ayarlarının yapılmasını zorunlu hale getiriyor. İyi yapılandırılmış ve blog yazılarıyla beslenmiş siteler google’dan daha çok müşteri çekiyor.

Tüm bu işlerin kaliteli ve güvenilir şekilde yapılması için web sitenize ayıracağınız bütçeyi asla 3 bin TL’nin aşağısına çekmemenizi öneririz. Doğru kişilerle güvenilir işlerle kurumunuzu dijitale taşımanız sizin yararınıza olacaktır.

egedijital

Related Posts